The Digital Orienteering Map Archive - HyRa https://kartta-arkisto.net/ Sun, 01 Aug 2021 20:50:52 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive https://kartta-arkisto.net/index.php Sunday 1 August 2021: Tampereen Tupla keskimatka https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1202 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Kauppi, Tampereen Pyrintö, Finland<br /> Sun, 01 Aug 2021 20:50:52 +0000 Sunday 1 August 2021: Tampereen Tupla sprintti https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1201 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Kauppi, Tampereen Pyrintö, Finland<br /> Sun, 01 Aug 2021 20:34:33 +0000 Saturday 31 July 2021: Pihkarastit https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1200 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Kurunpää, Pihkaniskat, Finland<br /> Sun, 01 Aug 2021 20:17:46 +0000 Saturday 24 July 2021: PySu AM keskimatka https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1199 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Toivike, Rasti-Vihti, Finland<br /> Sat, 24 Jul 2021 19:45:59 +0000 Saturday 24 July 2021: PySu AM sprintti https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1198 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Toivike, Karkki-Rasti, Finland<br /> Sat, 24 Jul 2021 19:25:27 +0000 Saturday 17 July 2021: Lahtisuunnistus 1 pv. https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1197 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />Tuohijärvi, Lahden Suunnistajat<br /> Sat, 17 Jul 2021 17:39:04 +0000 Saturday 17 July 2021: Lahti suunnistus 1pv. https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1196 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Tuohijärvi, LS-37, Finland<br /> Sat, 17 Jul 2021 13:15:55 +0000 Tuesday 13 July 2021: HiKin iltarastit https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1195 Sami Friman<br />Category: Training<br />Vaanila, HiKi, Finland<br /> Wed, 14 Jul 2021 08:36:11 +0000 Wednesday 7 July 2021: KRV PySu keskimatka 2 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1194 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Haverinen, Hiiltomiehet, Finland<br /> Mon, 12 Jul 2021 08:25:12 +0000 Monday 5 July 2021: KRV PySu keskimatka 1 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1193 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Lomakylä - Hietasärkät, Hiiltomiehet, Finland<br /> Mon, 12 Jul 2021 08:20:57 +0000 Sunday 4 July 2021: KRV 1 osak. https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1192 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Varisköngäs, Suomussalmen Rasti, Suomi<br /> Mon, 05 Jul 2021 15:49:01 +0000 Wednesday 23 June 2021: MU:n iltarastit https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1190 Sami Friman<br />Category: Training<br />Keravanjärvi, MU, Finland<br /> Wed, 23 Jun 2021 21:00:33 +0000 Sunday 20 June 2021: Am-viesti https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1189 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Svartböle, KeU<br />leg 3. os. Mon, 21 Jun 2021 18:11:53 +0000 Sunday 20 June 2021: AM-viesti 16/50 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1187 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />KEU<br /> Sun, 20 Jun 2021 17:20:44 +0000 Sunday 20 June 2021: AM-viesti https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1186 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Svartböle, Keravan Urheilijat, Finland<br /> Sun, 20 Jun 2021 16:04:30 +0000 Tuesday 15 June 2021: RR iltarastit https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1185 Sami Friman<br />Category: Training<br />Käpylännummi, RR, Finland<br /> Sun, 20 Jun 2021 14:42:56 +0000 Monday 14 June 2021: Omatoimi iltarastit https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1184 Sami Friman<br />Category: Training<br />Paukunharju, HyRa, Finland<br /> Sun, 20 Jun 2021 14:35:03 +0000 Tuesday 25 May 2021: Omatoimi MiryCup https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1183 Sami Friman<br />Category: Training<br />Nälköönlampi, HiKi, Finland<br /> Sun, 20 Jun 2021 14:28:23 +0000 Saturday 19 June 2021: Am-pitkä https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1182 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Koukkukallio, KeU<br /> Sat, 19 Jun 2021 16:32:59 +0000 Saturday 19 June 2021: AM pitkä https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1181 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Haraskärrbergen, KEU<br /> Sat, 19 Jun 2021 15:12:56 +0000 Sunday 13 June 2021: Helsinki O-games https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1180 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Luukkaa-Sorvalampi, HS, Suomi<br /> Sun, 13 Jun 2021 15:58:13 +0000 Saturday 12 June 2021: Helsinki O-games https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1179 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Häkläjärvi, HS, Suomi<br /> Sun, 13 Jun 2021 15:56:20 +0000 Saturday 5 June 2021: Yö-rogaining https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1178 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Lempäälä, Finland<br /> Mon, 07 Jun 2021 16:31:42 +0000 Sunday 6 June 2021: SM keskimatka finaali 14 /50 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1177 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Köylijärvi, Naantali, TUS<br /> Sun, 06 Jun 2021 17:44:23 +0000 Sunday 6 June 2021: SM keskimatka karsinta 13/50 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1176 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Riitonpää, Naantali, TUS<br /> Sun, 06 Jun 2021 17:31:42 +0000 Sunday 30 May 2021: 12/50 Asikkalan Raikas 111 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1175 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Rajasuo, Asikkalan Raikas <br /> Sun, 30 May 2021 11:13:48 +0000 Saturday 29 May 2021: AM keskimatka https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1174 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Raivio, Rasti-Jyry<br /> Sat, 29 May 2021 15:05:04 +0000 Wednesday 26 May 2021: Tervalammin keskari 10/50 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1173 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Tervalampi 1992, JTB<br /> Wed, 26 May 2021 11:09:42 +0000 Monday 24 May 2021: pidennetty keskimatka 9/50 https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1172 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Kytäjä_Usmi, JTB<br /> Mon, 24 May 2021 17:09:52 +0000 Saturday 22 May 2021: PySu SM-sprintti https://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1171 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Lasiruukki, Espoon Suunta, Finland<br /> Sat, 22 May 2021 18:39:50 +0000