The Digital Orienteering Map Archive - HyRa http://kartta-arkisto.net/ Sat, 14 Sep 2019 06:15:32 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://kartta-arkisto.net/index.php Friday 13 September 2019: AM-yö http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1041 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Takkumäki/Kirkkonummi , Lynx<br />H45 Sat, 14 Sep 2019 06:15:32 +0000 Wednesday 11 September 2019: Usmin yö http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1040 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Usmi, JTB<br /> Wed, 11 Sep 2019 19:08:25 +0000 Sunday 8 September 2019: SM-pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1039 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Långsjö Lutsjö<br />H45 Sun, 08 Sep 2019 16:27:53 +0000 Sunday 8 September 2019: SM pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1038 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Långsjö Lutsjö, Fiskars<br /> Sun, 08 Sep 2019 12:35:47 +0000 Saturday 7 September 2019: SM pitkä karsinta http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1037 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Soila, Fiskars<br /> Sat, 07 Sep 2019 14:28:38 +0000 Sunday 1 September 2019: PySu SM pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1035 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Pyöli, Rasti-Vihti, Finland<br /> Sun, 01 Sep 2019 14:35:16 +0000 Saturday 31 August 2019: PySu SM sprintti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1034 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Lankilanrinne, Rasti-Vihti, Finland<br /> Sun, 01 Sep 2019 14:05:04 +0000 Sunday 1 September 2019: E-games http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1033 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Leipsuo, Espoon Suunta/Espoon Akilles<br />H45 Sun, 01 Sep 2019 11:56:09 +0000 Wednesday 28 August 2019: HyRa iltarastien koejuoksu http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1032 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Nyry, JTB<br /> Thu, 29 Aug 2019 19:00:28 +0000 Tuesday 27 August 2019: MiryCup 10. osakisa http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1031 Sami Friman<br />Category: Training<br />Isokytö, Järvenpään Palo, Finland<br /> Tue, 27 Aug 2019 18:13:54 +0000 Thursday 22 August 2019: MiryCup 9. osakisa http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1030 Sami Friman<br />Category: Training<br />Hikiä, Finland<br /> Thu, 22 Aug 2019 18:26:53 +0000 Tuesday 13 August 2019: PySu iltarastit B-rata http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1029 Sami Friman<br />Category: Training<br />Teilinummi, RR, Finland<br /> Tue, 13 Aug 2019 17:28:57 +0000 Tuesday 13 August 2019: PySu iltarastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1028 Sami Friman<br />Category: Training<br />Teilinummi, RR, Finland<br /> Tue, 13 Aug 2019 17:24:49 +0000 Sunday 11 August 2019: AM-viesti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1027 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Kjulböle, Karjaan Ura<br />leg 1. Sun, 11 Aug 2019 14:08:51 +0000 Saturday 10 August 2019: am-pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1026 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Kjulböle, Karjaan Ura<br /> Sat, 10 Aug 2019 14:25:34 +0000 Thursday 8 August 2019: Iltarastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1025 Sami Friman<br />Category: Training<br />Jauholammi, HyRa<br /> Thu, 08 Aug 2019 17:12:05 +0000 Wednesday 7 August 2019: MiryCup 8. osakisa http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1024 Sami Friman<br />Category: Training<br />Vesivehmaan lentokenttä, Asikkalan Raikas, Finland<br /> Wed, 07 Aug 2019 20:05:46 +0000 Saturday 3 August 2019: MM ampumasuunnistus sprintti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1023 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Kastarlammi, Hollolan Urheilijat<br /> Sun, 04 Aug 2019 15:49:41 +0000 Sunday 4 August 2019: MM ampumasuunnistus viesti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1022 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Kastarlammi, Hollolan Urheilijat<br />leg 1. Sun, 04 Aug 2019 15:37:13 +0000 Saturday 3 August 2019: MM ampumasuunnistus normaalimatka http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1021 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Hälvälä, Hollolan Urheilijat<br /> Sat, 03 Aug 2019 05:09:43 +0000 Wednesday 31 July 2019: Miry-Cup 7. osakisa http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1020 Sami Friman<br />Category: Training<br />Vihti, Rasti-Vihti, Finland<br /> Wed, 31 Jul 2019 19:11:55 +0000 Thursday 25 July 2019: suurinta suppaa http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1019 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Santaveräjä, KK<br /> Fri, 26 Jul 2019 05:57:02 +0000 Wednesday 24 July 2019: RaVi iltarastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1018 Sami Friman<br />Category: Training<br />Sikoilampi, Rasti-Vihti, Finland<br /> Wed, 24 Jul 2019 17:38:38 +0000 Tuesday 23 July 2019: supparastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1017 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Rahametsä, Hollola, LS-37<br /> Tue, 23 Jul 2019 18:09:25 +0000 Monday 15 July 2019: HS:n iltarastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1016 Sami Friman<br />Category: Training<br />Solvalla, HS, Finland<br /> Mon, 15 Jul 2019 20:36:37 +0000 Saturday 13 July 2019: Maajoukkueen harjoitus http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1015 Sami Friman<br />Category: Training<br />Jämi<br /> Sun, 14 Jul 2019 18:57:54 +0000 Sunday 14 July 2019: Jalasjärven Jalas keskimatka http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1014 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Puskanmäki-Sikarämäkkä, Jalasjärven Jalas, Finland<br /> Sun, 14 Jul 2019 18:08:56 +0000 Sunday 14 July 2019: Jalasjärven Jalas sprintti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1013 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Kiuaskallio, Jalasjärven Jalas, Finland<br /> Sun, 14 Jul 2019 18:03:01 +0000 Sunday 23 June 2019: Midnattsolgaloppen 3 http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1012 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Kaiskuru, Alta, Norge<br /> Sun, 23 Jun 2019 19:28:17 +0000 Saturday 22 June 2019: Midnattsolgaloppen 2 http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1011 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Alta, Alta, Norge<br /> Sat, 22 Jun 2019 18:11:09 +0000