The Digital Orienteering Map Archive - HyRa http://kartta-arkisto.net/ Sat, 23 May 2020 16:03:03 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://kartta-arkisto.net/index.php Saturday 23 May 2020: H55 http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1066 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />Nyry, Jussi B.<br /> Sat, 23 May 2020 16:03:03 +0000 Thursday 21 May 2020: Omatoimi http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1065 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />Kuusijärvi, Pihkaniskat<br /> Thu, 21 May 2020 11:59:42 +0000 Friday 15 May 2020: Paukunharjun omatoimirastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1064 Sami Friman<br />Category: Training<br />Paukunharju, HyRa, Finland<br /> Fri, 15 May 2020 16:36:37 +0000 Thursday 14 May 2020: H55 http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1063 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Nyry, JTB<br /> Thu, 14 May 2020 18:53:59 +0000 Tuesday 12 May 2020: RiSu:n omatoimirastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1062 Sami Friman<br />Category: Training<br />Varuskunta, RiSu, Finland<br /> Tue, 12 May 2020 18:49:25 +0000 Wednesday 6 May 2020: Noppo omatoimirastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1061 Sami Friman<br />Category: Training<br />Noppo, Hyvinkään Rasti, Finland<br /> Wed, 06 May 2020 16:24:16 +0000 Saturday 2 May 2020: MU omatoimirastit http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1060 Sami Friman<br />Category: Training<br />Pikkalankallio, MU, Finland<br /> Sat, 02 May 2020 14:36:04 +0000 Thursday 30 April 2020: Vapuaatto http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1059 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Usmi, JTB<br /> Thu, 30 Apr 2020 12:14:15 +0000 Thursday 16 April 2020: Omatoimi A1 http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1058 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Kuru<br /> Thu, 16 Apr 2020 17:23:29 +0000 Saturday 28 March 2020: treeni http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1056 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />Usmi, Jussi B.<br /> Sat, 28 Mar 2020 15:32:49 +0000 Wednesday 19 February 2020: yö harjoitus http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1055 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />Usmi, Tapsa<br /> Sat, 21 Mar 2020 18:07:03 +0000 Sunday 9 February 2020: treeni http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1054 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />Jaanankallio, Ossi<br /> Sun, 09 Feb 2020 12:55:48 +0000 Sunday 2 February 2020: treeni http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1053 Pasi Romppainen<br />Category: Training<br />usmi, Ossi<br /> Sun, 02 Feb 2020 18:56:53 +0000 Thursday 26 December 2019: Tapanintaistelu http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JanneT&map=1052 Janne Turpiainen<br />Category: Training<br />Usmi, Tapani<br /> Fri, 27 Dec 2019 13:14:25 +0000 Thursday 26 December 2019: Tapanintaistelu http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1051 Sami Friman<br />Category: Training<br />Usmi, Finland<br /> Thu, 26 Dec 2019 14:57:27 +0000 Friday 15 November 2019: Hyra yö harjoitus http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JanneT&map=1050 Janne Turpiainen<br />Category: Training<br />Noppo, Marko<br /> Sat, 16 Nov 2019 06:30:12 +0000 Friday 8 November 2019: HyRan yötreeni http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1049 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Usmi, Ossi Autio<br /> Fri, 08 Nov 2019 20:09:23 +0000 Saturday 12 October 2019: 25-Manna http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1048 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />sweden<br />leg 24 os. Tue, 15 Oct 2019 09:59:12 +0000 Saturday 28 September 2019: SM-yö http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1047 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Paljakka, Himos, JRV, Suomi<br /> Wed, 02 Oct 2019 18:07:28 +0000 Saturday 28 September 2019: SM-yö http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1046 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Himos, Paljakka, JM<br /> Sun, 29 Sep 2019 07:46:00 +0000 Tuesday 24 September 2019: yötreeni http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1045 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Loilonvuori, Himos, Jämsä, JRV<br /> Tue, 24 Sep 2019 20:01:08 +0000 Saturday 21 September 2019: SM-viesti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1044 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Saarnavuori, Mynämäen suunnistajat , Liedon Parma<br />H50, leg 1.osuus Sat, 21 Sep 2019 16:26:04 +0000 Saturday 21 September 2019: SM viesti http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1043 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Saarnavuori / Mynämäki, Nousiainen<br />leg 1. Sat, 21 Sep 2019 15:47:08 +0000 Saturday 21 September 2019: MiryCup http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1042 Sami Friman<br />Category: Training<br />Lankilanrinne, Rasti-Vihti, Finland<br /> Sat, 21 Sep 2019 15:09:39 +0000 Friday 13 September 2019: AM-yö http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1041 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Takkumäki/Kirkkonummi , Lynx<br />H45 Sat, 14 Sep 2019 06:15:32 +0000 Wednesday 11 September 2019: Usmin yö http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1040 Jussi Borgenström<br />Category: Training<br />Usmi, JTB<br /> Wed, 11 Sep 2019 19:08:25 +0000 Sunday 8 September 2019: SM-pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=Kipru&map=1039 Pasi Romppainen<br />Category: Competition<br />Långsjö Lutsjö<br />H45 Sun, 08 Sep 2019 16:27:53 +0000 Sunday 8 September 2019: SM pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1038 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Långsjö Lutsjö, Fiskars<br /> Sun, 08 Sep 2019 12:35:47 +0000 Saturday 7 September 2019: SM pitkä karsinta http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=JussiB&map=1037 Jussi Borgenström<br />Category: Competition<br />Soila, Fiskars<br /> Sat, 07 Sep 2019 14:28:38 +0000 Sunday 1 September 2019: PySu SM pitkä http://kartta-arkisto.net/show_map.php?user=SamiF&map=1035 Sami Friman<br />Category: Competition<br />Pyöli, Rasti-Vihti, Finland<br /> Sun, 01 Sep 2019 14:35:16 +0000